Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Trzy hurtownie zoologiczne tworzą sieć

Od 1 stycznia bieżącego roku na polskim rynku dystrybucyjnym pojawiła się nowa marka: Anidis. Centra dystrybucji produktów zoologicznych Anidis wywodzą się z Belgii i działają w takich krajach, jak: Holandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Węgry, Czechy, Kanada i Chiny

W Polsce pod marką Anidis będą funkcjonować trzy hurtownie zoologiczne tworzące sieć: B & T z Wrocławia (Anidis Wrocław), Wet-Farm z Poznania (Anidis Poznań) oraz Planidis z Rudy Śląskiej (Anidis Katowice) Używanie wspólnego logo jest naturalną konsekwencją zmian własnościowych, które zaszły we wspomnianych podmiotach jakiś czas temu. Anidis Wrocław (B & T) dystrybuuje produkty zoologiczne w województwach dolnośląskim i opolskim, Anidis Poznań (Wet-Farm) – w województwach wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim i zachodnio-pomorskim. Anidis Katowice (Planidis) zajmuje się jak na razie dystrybucją produktów Versele-Laga bezpośrednio na terenie województw: śląskiego i małopolskiego oraz za pośrednictwem hurtowni w innych częściach kraju. Jak mówi Tomasz Kaczmarek, odpowiedzialny za rozwój marki Anidis w Polsce, mottem działalności sieci jest slogan „Dobre wieści dla zwierząt”, zaś jej celem zapewnienie profesjonalnej dystrybucji artykułów zoologicznych do sklepów z tzw. green channel (sklepy zoologiczne, gabinety weterynaryjne). Potwierdzeniem poważnego zaangażowania się Anidis w Polsce jest właśnie ukończona inwestycja: nowa hala magazynowo-biurowa dla Anidis Wrocław (B & T) w miejscowości Błonie k. Wrocławia. Hala jest nowoczesnym obiektem o pow. 2800 m2 i 12 m wysokości.

Zaprenumeruj
bezpłatny newsletter!!!

Polecamy nasz bezpłatny newsletter, przegląd najważniejszych informacji z branży zoologicznej. Subskrypcja jest bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.

Zamawiając newsletter użytkownik akceptuje Politykę prywatności portalu